Objednejte si Glatte

v nejbližší

lékárně!

x

Obraťte se na nejbližší lékárnu, objednejte si Glatte a následující den Glatte održíte.

Najít lékárnu


Objednat Glatte je možné zde:

v Praze v Brně po celé ČR

Glatte je opravdu něco úžasného. Stojí za to vyzkoušet!

Jak se zbavit problémů se suchou kůží

Filosofií krémové pěny Glatte je navrátit pokožce její přirozený stav. Glatte nepotírá symptomy kožních onemocnění, jako jsou záněty, svědění nebo loupání. Tento krém s karbamidem působí přímo na jejich příčiny. Pomůže Vám se suchou kůží na rukou i na nohou, na těle i na loktech. S krémem Glatte bude Vaše kůže jemná jako pokožka dítěte!

Zde odpovídáme na nejčastější otázky týkající se používání krémové pěny Glatte při problémech se suchou kůží.

Systém Glatte zahrnuje tři typy krémové pěny, které je radost používat – Glatte Body 5%, Glatte Daily 10% a Glatte Extra Strong 15%. Na webových stránkách nabízíme detailní popis vlastností každého krému, abyste si mohli vybrat ten, který Vám bude nejlépe vyhovovat.


Krémy ze série Glatte obsahují různé množství karbamidu a rozmanité přírodní látky, které zvyšují koncentraci přirozeného zvlhčujícího faktoru pokožky (natural moisturizing factor, NMF), zlepšují stav kůže a podporují regeneraci jejích buněk.

Vaše pokožka tak bude mnohem hladší!

Proč je Glatte účinný při problémech se suchou kůží?

V drogerii a obchodech s kosmetikou můžete najít mnoho různých přípravků, které byly vytvořeny pro péči o suchou kůži. Může jít o léčiva i kosmetické produkty.

Kosmetická krémová pěna Glatte má díky svým vlastnostem následující přednosti:

- Má měkkou pěnovou strukturu, a proto se snadno aplikuje i na podrážděnou pokožku.
- Obsahuje bohaté spektrum aktivních složek, a proto má na pokožku hluboce hydratační účinky, regeneruje ji, změkčuje a zjemňuje.
- Díky balení pod tlakem je zaručena 100% ochrana proti bakteriím během skladování. Tím se Glatte liší od běžných krémů v tubách a nádobkách, které můžou být bakteriemi snadno napadeny.
- Dokonce i při vysokém obsahu karbamidu je Glatte stabilní i při dlouhodobém skladování.
- Neobsahuje barviva, umělá aromata ani parabeny, takže existuje jen nízká pravděpodobnost vyvolání alergické reakce.
- Může být používán po dlouhou dobu bez jakýchkoli nepříznivých účinků.
- Díky výběru ze tří možností si můžete zvolit typ krému přesně podle svých potřeb.
- Může být doporučen lékařem jako dodatečný zvlhčující prostředek při atopickém ekzému, lupénce nebo cukrovce.
- Nejde o lék, neobsahuje hormony ani syntetické protizánětlivé složky.
- Používání krému Glatte je velmi výhodné i z finančního hlediska. Jedna nádobka postačuje na dva měsíce, krém je uchováván pod tlakem a může být tak skladován až po dva roky i bez použití        konzervačních látek.
- Má všechny přednosti kosmetických přípravků vyráběných v Německu – kvalitu, příjemné používání, všestrannost a ještě mnohem více!

Jak se složky krému Glatte starají o Vaši pokožku?

Plné údaje o složení:
Glatte Body 5%
Glatte Daily 10%
Glatte Extra Strong 15%

1. Karbamid je efektivní látka bez jakýchkoli zaznamenaných vedlejších účinků, která se zásadním způsobem podílí na hydrataci pokožky. Má nízkou pravděpodobnost vyvolání alergické reakce a je přirozená pro lidské tělo. V sekci „Účinnost“ najdete informace o vlastnostech karbamidu a zjistíte, že je to v současné době pravděpodobně ta nejlepší látka pro hydrataci pokožky. Její aplikace vede k redukci problémů se suchou kůží – nepříjemných pocitů, svědění, sklonu k zánětům. Pokožka bude vláčnější a získá mladistvý vzhled.

2. Bohaté přírodní oleje obnovují hydrolipidový kožní film na povrchu epidermu. Krém Glatte obsahuje bambucké máslo a avokádový olej (persea gratissima).

3. Rostlinný glycerin zadržuje vodu v epidermu. Glycerin je přírodní látka a je součástí přirozeného zvlhčujícího faktoru pokožky. Jde o jednu z nejznámějších látek využívaných pro hydrataci kůže.

4. Kyselina mléčná je jednou z nejvýznamnějších ovocných kyselin. Je vhodná pro všechny typy pokožky. Je významná tím, že zadržuje vlhkost a dostává se do hlubokých, „živých“ vrstev kůže.
Kyselina mléčná také přispívá k tvorbě keramidů, které zvyšují obranyschopnost pokožky proti vnějšímu podráždění a poškození, ať již chemickému nebo mikrobiálnímu. Kyselina mléčná díky podpoře syntézy hyaluronové kyseliny také stimuluje fibroblasty. To vede ke zlepšení elasticity pokožky a redukci vrásek. A navíc kyselina mléčná působí jako peeling a očišťuje pokožku od „mrtvých“ buněk.

Jak kombinovat typy krémové pěny Glatte při problémech s pokožkou?

Suchá a popraskaná kůže na rukou a suchá a tvrdá kůže na nohou

Používejte na ruce jednou denně krém Glatte Body 5%. Jednoduše naneste krémovou pěnu na čistou pokožku a nechte ji se vsáknout.
Na velmi suchou kůži používejte dvakrát denně krémovou pěnu Glatte Extra Strong 15%. Krém aktivně vetřete do poškozené pokožky. Pokud nemáte problémy související s cukrovkou, můžete si dopřát jemný peeling.
Pokud trpíte cukrovkou, řiďte se doporučeními lékaře nebo odborníka na péči o nohy.

Atopický ekzém nebo lupénka, suchá a tvrdá kůže na nohou

Na oblasti kůže, které vykazují znaky dermatitidy nebo lupénky, používejte dvakrát denně Glatte Daily 10%. Jednoduše naneste krémovou pěnu na pokožku a nechte ji se vsáknout.
Na velmi suchou kůži používejte dvakrát denně krémovou pěnu Glatte Extra Strong 15%. Krém aktivně vetřete do poškozené pokožky. Pokud nemáte problémy související s cukrovkou, můžete si dopřát jemný peeling.
Pokud trpíte cukrovkou, řiďte se doporučeními lékaře nebo odborníka na péči o nohy.

Skvělá péče během dovolené nebo po bazénu

Voda může zásadním způsobem vysušovat pokožku, zvláště když je do ní přidáván chlór. Vždy si s sebou proto přibalte krém Glatte Body 5% a používejte ho jednou denně po sprchování. Ochrání Vaši pokožku před suchostí a ztrátou přirozené barvy. Stejně tak bude Vaše kůže vypadat mlaději.
Kontaktem s pískem a vodou trpí také nohy. Nezapomeňte použít Glatte Body 5% na pokožku chodidel.
Kromě toho je  Glatte Body 5% vynikajícím prostředkem pro péči o nohy po depilaci.
Skvělý vzhled nohám dodá Glatte Extra Strong 15%. Pozor, budete žárlit na lidi, kteří ho používají! Není totiž běžné utratit jen 400 Kč za luxusní péči o nohy na celé 2 měsíce.

Když se stav pokožky zlepší, změňte krém

Můžete začít s péčí o nohy za pomoci krému Glatte Extra Strong 15%. Nejpozději za jeden měsíc bude pokožka měkčí a pružnější. Potom je čas začít používat Glatte Daily 10% (pokud byla kůže předtím velmi suchá nebo pokud trpíte cukrovkou) či přímo krém na tělo  Glatte Body 5%.

Jedinečné balení Glatte pro Vaši spokojenost

Balení krémové pěny Glatte Vám zajistí pohodlí a bezpečí. V lékárně nebo obchodě s kosmetikou není možné Glatte přehlédnout – jeho balení vypadá hezky a neobvykle. Hlavní výhodou ale je, že je Glatte speciálně navržen tak, aby si zachoval své vlastnosti během skladování, a to bez použití konzervačních látek.
Ruce nemáme nikdy sterilní. Vzduch je také plný bakterií. Mnoho krémů se tak rychle kontaminuje, a to i tehdy, pokud si před použitím krému pokaždé umyjeme ruce. Proto výrobci přidávají do svých produktů konzervační látky. V případě krému Glatte to ale není potřeba! Bakterie se do krému Glatte nemohou dostat, protože je v nádobě udržován pod tlakem – to zaručuje jeho německý výrobce. Mikrobiologickou čistotu krému jsme ale také zkontrolovali ve známé laboratoři doktora Šotoly v krásném českém městě Kroměříži, které je zapsané na seznamu UNESCO.

 

Share This Post: