Objednejte si Glatte

v nejbližší

lékárně!

x

Obraťte se na nejbližší lékárnu, objednejte si Glatte a následující den Glatte održíte.

Najít lékárnu


Objednat Glatte je možné zde:

v Praze v Brně po celé ČR

Glatte je opravdu něco úžasného. Stojí za to vyzkoušet!

Krém na atopický ekzém – aktivní péče bez hormonů

Hydratujte a zvláčněte svou pokožku ještě dnes

Pokud vám byl diagnostikován atopický ekzém, pak určitě víte, jak vypadá suchá pokožka při tomto onemocnění a jaké nepříjemnosti s sebou přináší: svědění, pocit pnutí či podráždění. Tyto problémy se týkají pokožky celého těla, rukou i chodidel. To má samozřejmě negativní dopad na pracovní nasazení, kvalitu spánku a náladu. Léčba atopického ekzému je spojena se změnou stravovacích návyků, zlepšením funkce jater a střev a posílením imunity. K zevnímu ošetření ekzému dermatologové nejčastěji předepisují hormonální masti. Avšak „zlatým standardem“ je vždy také hydratace pokožky.

Suchá pokožka u atopického ekzému ještě zhoršuje svědění a zvyšuje riziko infekce. Nyní už ale nemusíte trpět. V českých lékárnách se již objevil hydratační krém pro velmi suchou pleť s úžasným účinkem, který je rychlý a dlouhotrvající. Jde o Glatte Daily 10%.

Dnes se zaměříme na to, jak s ním můžete uhasit žízeň pokožky a navrátit jí pohodlí velice jednoduchým způsobem.
Zde najdete vysvětlení, proč inovativní pěnový krém Glatte může už dnes změnit nejen stav vaší pokožky, ale i váš život k lepšímu.

Zmírněte suchost pokožky a léčba atopického ekzému bude snazší

V souladu se standardy, kterými se řídí každý český dermatolog, se při atopickém ekzému předepisuje léčivá mast a hydratační krém zároveň. 

Náš odborník prof. MUDr. Petr Arenberger, DrSc., MBA, předseda Dermatologického univerzitního nadačního fondu a jeden z nejslavnějších evropských dermatologů, provedl test krému Glatté Daily 10 %.

Testování se zúčastnili ambulantní a hospitalizovaní pacienti prof. MUDr. Petra Arenbergera, kteří souhlasili s použitím krému po dobu 30 dnů a kteří se léčili s různými dermatologickými potížemi a zároveň měli i jinou souběžnou somatickou patologii.

80 % pacientů hodnotilo krém jako krém s výrazným a dlouhotrvajícím vlivem na stav pokožky. Byli spokojeni s hydratačním účinkem, snadnou použitelností a dostupností, vyjádřili přání i nadále používat krém Glatte při pravidelné péči o pleť a to rovněž v případě atopického ekzému a lupénky.

Čím rychleji se zbavíte suché pokožky, tím méně vás bude trápit svědění a tendence ke vzniku trhlinek. To znamená, že se tím sníží pravděpodobnost zvětšení plochy podrážděné pokožky. Budete se méně škrábat na problémových partiích a zároveň tyto partie nebudou drážděny při kontaktu s vodou či oblečením.

Samotný hydratační krém Glatté není léčivým přípravkem a neobsahuje hormony ani antimikrobiální složky, ale působí na příčiny negativních příznaků při atopickém ekzému – stará se o hydrataci pokožky.

Jaký je podle Vás ideální hydratační krém?

  • - čistý: bez obsahu parabenů, barviv, aromat
  • - jemný: aby se rychle vstřebával a nebylo nutné jej vtírat
  • - nemastný: aby nezanechával stopy na oblečení a byl příjemný při použití na podrážděnou pokožku
  • - s dlouhou trvanlivostí: aby se do balení nedostaly mikroby a neznehodnotili krém
  • - samozřejmě aktivní, ale aby jeho složky byly přírodní?

A zároveň si přejete, abyste si takový krém mohli pořídit za dostupnou cenu? Pokud hledáte takovýto krém, pak si přečtete podrobnější informace o Glatte Daily 10%. Vyzkoušejte ho jednou a už nikdy nebudete chtít používat jiný.

V každé české lékárně si můžete objednat Glatte Daily 10%. Pokud jej zrovna nebudou mít na skladě, zajistí vám ho do dalšího dne.
Jedno balení vydrží na 120 použití. Dokáže toto Váš krém?

Kde koupité

Share This Post: