Objednejte si Glatte

v nejbližší

lékárně!

x

Obraťte se na nejbližší lékárnu, objednejte si Glatte a následující den Glatte održíte.

Najít lékárnu


Objednat Glatte je možné zde:

v Praze v Brně po celé ČR

Glatte je opravdu něco úžasného. Stojí za to vyzkoušet!

Krém na suchou kůži na nohou, na mozoly a na popraskanou kůži

Všichni víme, že naše chodidla jsou po celý život vystavena velké zátěži. Působí na ně váha celého těla, trpí nedostatečným prokrvováním, poruchami metabolismu při cukrovce a také nezdravým používáním těsné obuvi. Proto se kůže v této oblasti skládá z pěti vrstev.

Pokožka chodidel je nejpevnější a nejtlustší ze všech typů kůže na lidském těle. Z tohoto důvodu často ztvrdne, zhrubne, objevují se zde praskliny a vytvářejí se suché mozoly.

Není ale nutné těmito problémy trpět nebo donekonečna kupovat levné krémy na nohy a stejně nadále chodit s mozoly. Nyní máte možnost využít opravdu aktivní krém na suchou kůži chodidel, krém Glatte extra strong 15%, který působí rychle a trvale.

Glatte se vyznačuje silným účinkem a zároveň má jemnou strukturu, rychle se vstřebává, je bez zápachu a neosahuje barviva ani konzervanty.

Vyzkoušejte účinky krému Glatte extra strong 15% po dobu 14 dnů a již nebudete chtít žádný jiný. Díky němu budete mít nohy hladké jako nemluvně a také ušetříte peníze, protože německý výrobce umístil do každého balení krému celých 120 dávek – vydrží Vám tak přibližně na dva měsíce běžného užívání.

 

Co se děje s Vaší pokožkou? Proč vznikají mozoly a praskliny?

Když je ve vrchních vrstvách kůže nedostatek látek, které zadržují přirozenou vlhkost, pokožka hrubne a tvrdne a tvoří se na ní praskliny. Suché šupinky se nemohou včas oddělit a dochází tak k jejich nárůstu vrstvy za vrstvou.

Poté začíná hrubá kůže při chůzi tlačit na nižší vrstvy a vzniká bolestivý mozol. Nemá smysl pokoušet se ho odstranit pouhým použitím prostředků pro mechanické čištění kůže.
Bez pomoci profesionála si můžete do pokožky lehce zanést infekci. I v případě, že se mozolu nakonec zbavíte, ale zároveň nebudete pokožku hydratovat, mozol se snadno znovu vytvoří a bude ještě hlubší.
Tři generace německých odborníků testovaly složení Glatte extra strong 15% v praxi a dále ho vyvíjeli. Výsledky jejich práce Vám nyní nabízíme v podobě krému speciálně vyrobeného pro naši kosmetickou firmu VIS Pharmaceutical,
s. r. o.

Přesvědčte se sami, že tato krémová pěna pro velmi suchou kůži nohou je opravdu něčím výjimečným!

Kde si koupit.

Akce. Doprava zdarma!

Kde si koupit

Kdy použít Glatte extra strong 15%?

Krém je možné používat v nejrůznějších situacích, kdy se Vaše kůže na nohou vysušila a Vy se nechcete smířit s nepohodlím, které Vám působí praskliny a mozoly.

Pokud rádi nosíte krásnou obuv

Otevřená módní obuv vypadá krásně pouze na opečovávaných nohou. Suché kůže, mozolů i prasklin se můžete lehce zbavit. Vyzkoušejte Glatte!

Pokud se chystáte na dovolenou u moře nebo na chatě

Pokud během horkého léta často chodíte bez bot, například po písku, nebo po zahradě, může Vaše kůže snadno začít vysychat. A jestliže jste před dovolenou nezašli na pedikúru, můžou působením mořské vody rychle vzniknout praskliny. Proč byste měli něco takového tolerovat?

Začněte dva týdny před dovolenou používat Glatte a vezměte si ho s sebou. Vaše pokožka bude jemná bez prasklin. Budete vypadat skvěle!

Pokud trpíte cukrovkou a máte problémy se suchou kůží

U osob trpících cukrovkou je narušeno vstřebávání glukózy a pro odstranění přebytku toxických látek musí ledviny vylučovat více tekutin. Organismus přitom ztrácí nejen vodu, ale také močovinu (karbamid), která vykazuje přirozené zvlhčující účinky.
Tak vzniká tzv. diabetická noha, zvláštní stav pokožky, při kterém dochází k silnému vysušení, zhrubnutí a popraskání kůže a objevuje se nebezpečí infekce. 

Hladinu karbamidu v kůži je ovšem možné obnovit, a tak pokožku chránit před vysycháním v důsledku cukrovky.

Máte diabetes? Vyzkoušejte krémovou pěnu Glatte. Zaručeně si ji oblíbíte!

Pokud držíte dietu a objevila se u Vás suchá kůže na nohou

Velmi suchá kůže se může vyskytnout i u lidí, kteří se snaží rychle snížit svou hmotnost pomocí bílkovinové diety a jí mnoho masa, nebo používají k hubnutí močopudné a projímavé prostředky. Příčinou je celková dehydratace a nesprávné stravování.
Někteří lidé omezují množství vypitých tekutin – pijí málo, mají stravu chudou na vitaminy.

I v případě, že Vaše stravování není ideální, Vaši pokožku je možné ochránit.

Kde si koupit

S pomocí Glatte extra strong 15% se navždy zbavíte tvrdé a hrubé pokožky, mozolů a popraskané kůže na nohou!

V závislosti na stavu Vašich chodidel a rychlosti, se kterou je potřeba vrátit nohám hebkost pokožky nemluvněte, můžete buďto začít klasickou pedikúrou a poté udržovat ideální stav pokožky pomocí naší krémové pěny, nebo ihned začít používat krém Glatte extra strong 15%.

Aktivní působení tohoto inovativního krému je založeno na obsahu přírodních látek s dobře prostudovaným mechanismem účinku – keratolytickým a hydratačním působením a změnou kvality kůže.

V první řadě jde o karbamid, rostlinný glycerin, soli mléčné kyseliny, vzácné bambucké máslo a avokádo.

Můžete si být jisti, že krémová pěna bude mít až do vypršení doby spotřeby stabilní strukturu, tím se liší od krémů v tubách. Není totiž v kontaktu se vzduchem, neoxiduje a zachovává si stejnorodou strukturu.

Také se dovnitř krému Glatte nedostanou mikroby.

Glatte extra strong 15% se snadno vstřebává, neobsahuje konzervanty, barviva ani umělá aromata.

Zároveň se dovnitř balení nedostávají mikroby.

Kde si koupit

Share This Post: