Objednejte si Glatte

v nejbližší

lékárně!

x

Obraťte se na nejbližší lékárnu, objednejte si Glatte a následující den Glatte održíte.

Najít lékárnu


Objednat Glatte je možné zde:

v Praze v Brně po celé ČR

Glatte je opravdu něco úžasného. Stojí za to vyzkoušet!

VIS Pharmaceutical s.r.o. uvádí na evropský trh pěnový krém Glatte

Česká společnost VIS Pharmaceutical s.r.o. sídlí v historickém centru světoznámých lázní Karlovy Vary. Glatte je její registrovaná obchodi značka.

Filozofií společnosti VIS Pharmaceutical s.r.o. je využívat nejnovější informace o inovacích v oblasti kosmetiky a přírodní zdravotní péče, ale zároveň vždy respektovat tradice a rodinné hodnoty a přilákat nejlepší profesionály v oblasti tvorby a propagace nových produktů – produktů, které přinášejí lidem užitek.

VIS Pharmaceutical s.r.o. je rodinnou společností, a proto si cení své reputace. A nejde jen o plané řeči!

Vlastníci této společnosti pracují společně mnoho desítek let – ať už je to náš manažer kanceláře, který odpovídá na Vaše telefonáty, nebo náš vysoce kvalifikovaný právník.

Ředitel vývoje VIS Pharmaceutical s.r.o. je autorem deseti knih o přírodní medicíně, odborníkem na výživu, specialistou na procedury termálních lázní a zástupcem Světové organizace pro termální terapii (World Thermal Therapy Organization) v České republice.

V našich reklamách neuvidíte profesionální herce. Vystupují v nich běžní uživatelé krému Glatte, kteří jsou ochotni se s námi podělit o své zkušenosti.

Když jsme začali hledat výrobce schopného vytvořit ideální krémovou pěnu pro suchou pokožku, oslovili jsme také jednu rodinnou společnost, která se s námi podělila o svá tajemství efektivity a nyní Vám poskytuje vynikající německou kvalitu krému Glatte!

Společnost VIS Pharmaceutical s.r.o. nabízí svým klientům záruku maximální kvality.

Jsme si natolik jistí výjimečností krému Glatte, že Vám můžeme nabídnout rozšířenou záruku vrácení peněz, pokud Vás neuspokojí jeho kvalita.

 

Složení krému Glatte bylo testováno v Německu a byla prokázána jeho nezávadnost a účinnost. Pro klid svých klientů jsme provedli dodatečný test nezávadnosti ve známé laboratoři MVDr. Šotoly v Kroměříži (městě zapsaném na seznamu světového dědictví UNESCO), test účinnosti za pomoci Prof. MUDr. Petra Arenbergera, DrSc., předsedy Dermatologického univerzitního nadačního fondu (jde o jednoho z předních evropských dermatologů a prezidenta České dermatovenerologické společnosti) a test spokojenosti zákazníků u těch nejnáročnějších klientů, kteří jsou zvyklí na nejvyšší kvalitu.

Společnost VIS Pharmaceutical s.r.o. nabízí svým partnerům ty nejvýhodnější podmínky

Již na počátku jsme se rozhodli, že nebudeme sázet jen na všeobecně známé řetězce lékáren, ale také budeme spolupracovat se soukromými lékárnami, obchody s přírodními léčivými produkty a lázeňskými hotely, kde zaměstnanci znají tváře svých klientů.

Na naší webové stránce je zvláštní sekce věnovaná našim partnerům, kde si návštěvníci můžou nejen prohlédnout seznam lékáren a obchodů, ale také zakoupit krém Glatte.

V sekci „Partneři“ uvádíme pracovní dobu svých partnerů, instrukce, jak se k nim dostat, fotografie a dokonce i jejich příběhy a zvláštní nabídky pro klienty. Také na našich webových stránkách rádi uveřejníme jejich novinky.

Svým partnerům nabízíme při objednávání zboží ty nejlepší velkoobchodní ceny, v závislosti na objednaném množství a cílové zemi. Po každé objednávce můžete získat ještě výhodnější podmínky.

Nabízíme luxusní krém za běžnou cenu. Zákazníkům se líbí pro svou jednoduchost a příjemné používání. Začněte s námi spolupracovat již dnes a uvidíte, jakou vděčnost umíme projevit těm, kdo mají rádi Glatte tak jako my!

Pojďme společně pomoci lidem zbavit se problémů se suchou kůží!

Nabízíme Glatte v různých zemích

VIS Pharmaceutical s.r.o. is open for cooperation with partners not with standing the country.

At present Glatte is represented with partners from the Czech Republic, Slovakia, Slovenia, Italy, Finland, Russia.

You can make an order via Internet shop to any country

And it is very possible that it is your potential clients who are ordering Glatte on our Website now. Join us!

Share This Post: