Objednejte si Glatte

v nejbližší

lékárně!

x

Obraťte se na nejbližší lékárnu, objednejte si Glatte a následující den Glatte održíte.

Najít lékárnu


Objednat Glatte je možné zde:

v Praze v Brně po celé ČR

Glatte je opravdu něco úžasného. Stojí za to vyzkoušet!

Ktery pěnový krém Glatte je nejlepší právě pro Vás

Každá řada krémové pěny Glatte byla vytvořena speciálně tak, aby dokázala přeměnit suchou kůži, hrubou kůži a kůži náchylnou k praskání v hebkou a jemnou pokožku – jako u nemluvněte.

K tomu využívá pěnový krém Glatte složení vyvinuté třemi generacemi německých specialistů.

V programu péče o suchou kůži Glatte najdete tři řady luxusních krémových pěn:

Glatte Extra Strong 15% - pro řešení problémů s extra suchou kůží, zvláště při výskytu kuřích ok a prasklin

Glatte Daily 10% - pro každodenní péči a proměnu suché kůže v měkkou a něžnou pokožku a také pro hydrataci v případě atopického ekzému a lupénky

Glatte Body 5% - pro péči o pokožku ve skvělém stavu, zvláště po návštěvě bazénu, opalování nebo koupání v moři

Každá pěna Glatte:

- od prvního dne dává pokožce pocit komfortu
- je příjemná k používání: měkká a něžná
- lehko se vstřebává, nezanechává stopy
- neobsahuje barviva, umělá aromata, parabeny
- má velmi nízkou pravděpodobnost vyvolání alergické reakce
- šetří Vaše finance

Myšlenka programu komplexní péče o pokožku Glatte je velmi jednoduchá:

Hledáte dokonalý hydratační krém na ruce?

Pro rychlou a hlubokou hydrataci pokožky rukou existuje v naší řadě péče o pokožku luxusní pěnový krém Glatte Body 5%.

Vyzkoušejte náš pěnový krém Glatte pokud hledáte skvělý hydratační krém na vaše ruce - při práci s papíry, po práci v domácnosti, pokud často používáte rukavice.
Je velmi jemný a rychle se vstřebává. Je zvláště výhodný, neboť stejný krém můžete současně použít na ruce i na suchou pokožku na těle.

Pro dokonalou hydrataci doporučujeme aplikovat krém dvakrát denně. Blahodárné hydratační účinky krému pocítíte již od prvního dne používání.
Glatte Body 5% je velmi úsporné - v jednom balení je celých 120 dávek.

V případě, že pokožka rukou je velmi drsná, pokrytá mozoly a prasklinami doporučujeme použít jako krém na ruce Glatte Extra Strong 15% dvakrát denně a rychle změníte stav pokožky vašich rukou - budou hebké a jemné.

Vice

Trápí Vás mozoly na rukou nebo nohou, máte hrubou kůži se sklonem k praskání?

Používejte dvakrát denně pěnový krém Glatte Extra Strong 15%.

Naneste malé množství pěny o velikosti vlašského ořechu na problematická místa a krouživými pohyby vetřete do kůže. Pokožku není potřeba po aplikaci omývat. Glatte plně účinkuje již za několik minut a bude dále působit v průběhu dne i během spánku. Jedna léčebná kúra čítá okolo 14 dnů.
Některé jiné krémy slibují zbavit Vás mozolů již za tři dny, ale to není tak docela pravda. Je lepší dát kůži čas, aby se sama obnovila přirozenou cestou.

Pokud budete ovšem společně s Glatte používat měkký mechanický peeling, může stačit i jediný den pro dosažení fantastické proměny v podobě pěstěných a hladkých chodidel.
Nepoužívejte však nůžky. Čím více odstřiháváte suchou kůži, tím hlouběji mohou vrůstat bolestivé mozoly. Dopřejte pěně Glatte trochu času a dovolte jí bezpečně vyřešit Váš problém.

Vice

Máte cukrovku a přitom se Vám na nohou tvoří oblasti suché kůže?

Abyste zabránili vzniku rizika proniknutí infekce skrze praskliny na kůži, využijte fenomenální hydratační efekt Glatte Extra Strong 15%. A až se Vaše kůže zbaví mozolů, udržujte ji každý den měkkou a pěstěnou pomocí Glatte Daily 10%.

Vice

Máte problémy se suchou pokožkou při atopické dermatitidě či lupénce?

Pro změnu stavu vaší pokožky existuje Glatte Daily 10%. Váš dermatolog vždy doporučuje s léčivým krémem použít i dobrý hydratační krém. Vyzkoušejte pro dokonalou hydrataci Glatte Daily 10%. Doporučujeme krém aplikovat dvakrát denně.

Pěnový krém Glatte otestoval na své klinice renomovaný český dermatolog Prof. MUDr. Petr Arenberger, DrSc, MBA (University Dermatological fond).

Hodnocení pacientů testujících pěnový krém Glatte10% jako prostředek k péči o suchou pokožku při atopickém ekzému nebo lupénce:
80% hodnotilo krém jako krém s výrazným dlouhotrvajícím vlivem na stav pokožky: byli spokojeni s hydratačním efektem, snadnou použitelností, ekonomičností a vyjádřili přání i nadále používat krém Glatte jako pravidelnou péči o pokožku, a to v i v případě atopické dermatitidy a lupénky.
10% nebyla zcela přesvědčena o pozitivním vlivu krému, jelikož zároveň používala aktivní léčebný krém na atopickou dermatitidu.
10% se přiklání k používání svého obvyklého hydratačního krému.

Hodnocení: snadno se nanáší, rychle se vstřebává, což usnadňuje použití na podrážděnou suchou pokožku. Nevyvolává alergické reakce, což může být z důvodu absence parabenů, parfémů a barviv. Zlepšuje stav pokožky již v prvním týdnu používání, zvyšuje subjektivní pocit hydratované pokožky od prvního dne.

Vice

Navštěvujete bazén, častěji se opalujete nebo se snad chystáte k moři?

Pěnový krém Glatte Daily 15% si s sebou vezměte pro péči o nohy. Vrátíte se domů se skvěle pěstěnou pokožkou chodidel, jako byste si právě dopřáli pedikúru.

Glatte Body 5% si s sebou vezměte pro péči o tělo. Vaše kůže bude zářit zdravím bez ohledu na vliv slunce, slané vody i vysušujícího působení chlórované vody v bazénu.

Vice

More details about test results:

Share This Post: